Leidscabaretfestival.nl

Agenda

Agenda

BNNVARA Leids Cabaret Festival 2018

Finalisten ‘on tour’ door het hele land: Finalistentour
met winnaars Farbod Moghaddam, Kasper van de Laan en Jeroens Clan

MAART
za 3 Delft Theater de Veste theaterdeveste.nl
do 8 Amstelveen VU Cultuurcentrum Griffioen griffioen.vu.nl/nl/index.aspx
vrij 9 Heemstede Theater De Luifel podiaheemstede.nl
za 10 Voorburg Theater Ludens theaterludens.nl
do 15 Bovenkarspel Hét Postkantoor hetpostkantoor.info
vrij 16 Arnhem Posttheater posttheater.nl
zat 17 Roosendaal Schouwburg De Kring dekringroosendaal.nl/schouwburg
woe 21 Naaldwijk WestlandTheater de Naald westlandtheater.nl
do 22 Schiedam Theater aan de Schie theateraandeschie.nl
vrij 23 Den Helder Theater De Kampanje kampanje.nl
woe 28 Hoofddorp Schouwburg De Meerse demeerse.nl
do 29 Dordrecht  Schouwburg Kunstmin kunstmin.nl
vrij 30 Beverwijk Kennemer Theater kennemertheater.nl
APRIL
woe 4 Lelystad Agora Theater agora-lelystad.nl
vrij 6 Rotterdam Theater Walhalla theaterwalhalla.nl
do 12 Nijmegen Lindenberg delindenberg.com
za 14 Wadway – Opmeer Theaterkerk Wadway theaterkerkwadway.nl
woe 18 Wageningen Theater Junushoff junushoff.nl
vrij 20 Apeldoorn Theater & Congres Orpheus orpheus.nl
za 21 Den Haag Diligentia diligentia-pepijn.nl
di 24 Gouda De Goudse Schouwburg goudseschouwburg.nl
woe 25 Gouda De Goudse Schouwburg goudseschouwburg.nl
za 28 Warmond Theater het Trefpunt theaterhettrefpunt.nl
MEI
woe 2 Tilburg Theaters Tilburg theaterstilburg.nl
do 5 Oosterhout Theater De Bussel theaterdebussel.nl
woe 9 Amsterdam Theater de Meervaart meervaart.nl
vrij 11 Zoetermeer Stadstheater stadstheater.nl
za 12 Alphen aan den Rijn Theater Castellum theatercastellum.nl
woe 16 Amsterdam Theater Bellevue theaterbellevue.nl
do 17 Amsterdam Theater Bellevue theaterbellevue.nl
vrij 18 Amsterdam Theater Bellevue theaterbellevue.nl
za 19 Amsterdam Theater Bellevue theaterbellevue.nl
woe 23 Hengelo Schouwburg Hengelo rabotheater.nl
do 24 Den Bosch Verkadefabriek verkadefabriek.nl
za 26 Boxmeer De Weijer deweijer.nl
ma 28 Utrecht Stadsschouwburg Utrecht stadsschouwburg-utrecht.nl
di 29 Utrecht Stadsschouwburg Utrecht stadsschouwburg-utrecht.nl
woe 30 Rotterdam Theater Zuidplein theaterzuidplein.nl
JUNI
vrij 1 Leiden Leidse Schouwburg leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl
za 2 Leiden Leidse Schouwburg leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl


BNNVARA Leids Cabaret Festival 2019

Audities – 3 zondagen in januari 2019
Workshopweekend – 2 & 3 februari 2019
Voorrondes – 11 & 12 februari 2019
Halve finale – 14 februari 2019
Finale – 16 februari 2019

Finalistentour: maart t/m juni 2019